Spoštovani starši in občani!

V sredo, 20. septembra 2023 bomo v okviru Evropskega tedna mobilnosti pred Deželo kozolcev sodelovali z dvema dejavnostnima:

• od 15. ure dalje bomo na stojnici v zameno za prostovoljne prispevke za šolski sklad ponujali različne izdelke (Emine piškote, suho sadje, kreme, pekovske izdelke, med iz Lunačkovega čebelnjaka …)
  • od 16. ure dalje se boste lahko preizkusili na kolesarskem poligonu, ki ga kot del priprav na kolesarski izpit vsako leto vozijo učenci v šoli.

Istočasno bodo pred Deželo kozolcev iz ZD Trebnje predstavili temeljne postopke oživljanja, ob 17. uri pa se bo pričela predstava Črtek v mestu v izvedbi Kuckuc gledališča.

Dejavnosti se izvajajo v okviru Evropskega tedna mobilnosti 2023 v občini Šentrupert.

Vabljeni!

»Aktivnosti se izvajajo v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in so sofinancirane s strani Ministrstva za okolje, podnebje in energijo – Sklad za podnebne spremembe.«