Prošnja za donacijo

Spoštovani,

v Upravnem odboru šolskega sklada smo zelo počaščeni in veseli, da na različne načine pomagate pri pridobivanju sredstev za šolski sklad. Hvala Vam.

Zbrani denar smo v preteklem šolskem letu namenili za stalnice, kot so šola v naravi in pomoč staršem pri plačilu kosila, sofinanciranje gledališke predstave, ekskurzije učencev, ogled razstav in predstav, za prevoze na različne dejavnosti (razstave, muzeji …). Podrobnosti o porabi sredstev si lahko ogledate na spletni strani šole.

V letošnjem šolskem letu želimo s pomočjo Vaših prispevkov učencem sofinancirati:

• šolo v naravi za učence in zgodnje učenje plavanja v vrtcu,
  • pomagati otrokom iz socialno šibkejših družin,
  • zaključek bralne značke,
  • nabavo materiala za bazar,
  • glasbeni inštrumenti,
  • prenosni zvočnik,
  • kolo za kolesarski izpit,
  • prevoze na različne dejavnosti (galerije, muzeji, nastopi pevskih zborov …),
  • predstava in obisk Dedka Mraza,

Če želite prispevati v šolski sklad, lahko to storite z nakazilom sredstev ali z donatorsko pogodbo.

Transakcijski račun: SI56 0110 0600 8352 596, sklic na št. 00 291-7.

Informacije: 07 34 34 780 ali tajnistvo@os-sentrupert.si

Želimo vam tople in predvsem zdrave praznične dni.

Predsednik UO Šolskega sklada:
Janez Kovač

Ravnatelj: