Drugo- in tretješolci smo se odpravili v Grosuplje na drsališče, kjer smo preživeli športni dan. Na drsanje smo se odpravili na najhladnejše jutro v januarju, a smo se na to pripravili z dobrim zajtrkom v šoli, s seboj pa smo vzeli tudi veliko termovko toplega čaja, s katerim smo se pogreli.

Učenci so neizmerno uživali v drsanju. Vsi so bili na drsanju že lansko leto in videlo se je, da so pri tem že kar uspešni. Le malo je bilo padcev. Vsi učenci so prišli

pripravljeni za led s čeladami, rokavicami in nepremočljivimi toplimi oblačili, drsalke pa smo si izposodili na drsališču. Obiskovalec, ki nas je opazoval, je rekel: “Poglejte, kako so srečni!” Prav zares, rdeča lička in nasmejana usta povedo vse.

Naslednje leto ponovimo!