Oktober…prava jesen, indijansko poletje, ozimnica, buče, obarvano listje, teden otroka, mesec požarne varnosti, noč čarovnic in še in še.

V oktobru se je učiteljica Alenka Drobnič, ki je z nami v bivanju, zares potrudila. V tednu otroka nam je pomagala zamesiti kruh, ki smo ga z užitkom brez vseh dodatkov pojedli še mlačnega, sledila je slivova pita, pa melisin sok, en kup presenečenj in lepih zgodb…

Zelo smo bili ustvarjalni. Poleg čudovitih jesenskih venčkov smo naredili tudi mobile za noč čarovnic. Razred nam krasijo jesenski škratki, okrasne bučke, koruzni storži in živali, ki se pripravljajo na zimsko spanje. Poleg jesenskega dogajanja, je ta mesec zaznamovala prometna vzgoja. Od pravilnega prečkanja ceste, pravilne hoje ob cesti, pravila vedenja v različnih prometnih vozilih, pa do prometnih znakov in predpisov. Celo sami smo si narisali poligon, na katerem smo preverili uporabo že znanega.

Več pa v galeriji.