POGOVORNE URE

Starši lahko dobijo informacije o svojem otroku  na pogovornih urah, ki bodo po predvidenem razporedu od 15. do 17. ure.
Poleg popoldanskih pogovornih ur so možne pogovorne ure v dogovoru z učiteljem tudi zjutraj od 7. do 7.25. ure in v času dopoldanskih pogovornih ur.

Starši imajo možnost prejemanja elektronskih obvestil preko eAsistenta, če se za to odločijo. Želimo, da ta način obveščanja ne nadomesti osebnega stika med starši in razredniki oz. učitelji.

RODITELJSKI SESTANKI  bodo ob 17. uri. Starši bodo na roditeljske sestanke vabljeni z vabili.

datum VRSTA SODELOVANJA razred Okvirne vsebine
10. sept. Skupni roditeljski sestanek in oddelčni roditeljski sestanki 1. – 9. Predavanje za starše
8. okt. Pogovorne ure vsi razredi
12. nov. Pogovorne ure vsi razredi