Spoštovani starši!

Za učence in dijake je vlada v času zaostrenih epidemioloških razmer, pod določenimi pogoji, omogočila brezplačen topel obrok. O tem si lahko preberete na spletni srani šole, kjer je tudi objavljen predviden jedilnik.

Na šoli smo se odločili, da ponudimo možnost prevzema toplega obroka v šolski kuhinji za vse naše učence, tudi za tiste, ki ne izpolnjujejo pogojev za brezplačen obrok. Cena takšnega obroka je enotna (določena s strani ministrstva) in znaša 2,60 € (vključena embalaža brez vrečke). Obrok bo mogoče prevzeti vsak delovni dan med 10.30 in 11.30. uro. Naročila sprejemamo vsaj za en dan vnaprej, do 10. ure na tel. številko 07 34 34 780 (tajništvo). Plačilo pri mesečnem računu.

Prevzem kosila je mogoč tudi za zunanje uporabnike, cena kosila je 3,67 € z lastno posodo oz. 4 € vključno z embalažo.

Lep pozdrav,
Jože Tratar, ravnatelj